Podczas seminarium na nowo odkryłem Boga – jako Kogoś zupełnie innego niż myślałem do tej pory – Boga, który jest mi bardzo bliski.

Adrian

Na I sesję Seminarium Odnowy Życia w Duchu Świętym prowadzonego przez Mocnych w Duchu pod hasłem: „Przyjąć dar nawrócenia i uzdrowienia” przyjechało wielu uczestników z całej Polski. Jest ono prowadzone metodą eksternistyczną – to znaczy, że przeżywasz je tam, gdzie mieszkasz. Sam też wybierasz czas i miejsce na codzienną modlitwę. We wszystkim prowadzi Cię podręcznik, który pełni rolę przewodnika na tych rekolekcjach. Oprócz podręcznika jest także 10 książek, na każdy tydzień rekolekcji przeznaczona jest jedna książka. Do Łodzi przyjeżdżasz tylko dwa razy na sobotnie sesje.

W programie sesji odbyły się: rozmowy z animatorami, konferencja, indywidualna modlitwa za każdego uczestnika, obiad, Msza Święta, wystawienie Najświętszego Sakramentu, spotkanie animatorami w grupkach dzielenia.

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

Duch Jezusa nieustannie zachęca tych, którzy się jeszcze lękają czy wahają, aby oparli się na Chrystusie, bo Jego miłość jest pewna – jest jak skała, silna i troskliwa.

                                                                                                                                                                   o. Józef Kozłowski SJ

BEATA