Modlitwa wstawiennicza indywidualna i on-line

Wstawiennictwo jest modlitwą prośby, upodabniającą nas do Jezusa, który (…) zbawiać na wieki może całkowicie tych, którzy przez Niego zbliżają się do Boga, bo zawsze żyje, aby wstawiać się za nimi [Hbr 7, 25]. Wstawiać się za innymi, prosić za nich, jest od czasów Abrahama czymś właściwym dla serca ukształtowanego według miłosierdzia Bożego. Pierwsze wspólnoty chrześcijańskie często praktykowały tę formę. Wstawiennictwo chrześcijan nie zna granic – modlili i modlą się za wszystkich ludzi, za królów i za wszystkich sprawujących władzę [1 Tm 2, 1-2], za prześladowców, za zbawienie tych, którzy odrzucają Ewangelię. Bóg posługuje się nami, by poruszyć serca osób, o które prosimy, i otworzyć je na swoje działanie. Bardzo często w czasie modlitwy Pan odkrywa przed nami prawdziwe źródło strapienia, które pragnie uzdrowić.

Posługujemy modlitwą w kościele przed Mszami św. z modlitwą o uzdrowienie, w ostatni poniedziałek miesiąca o godzinie 17:00 oraz w niedzielę go poprzedzającą o godzinie 16:00, a także w pozostałe poniedziałki, w godz. 17.00-18.00, w kościele oo. jezuitów w Łodzi, przy ul. Sienkiewicza 60.

Do tej posługi zapraszamy osoby wrażliwe i odpowiedzialne, które przeszły Seminarium Odnowy Życia w Duchu Świętym, a swoją relację z Bogiem pogłębiają w codziennej modlitwie, rekolekcjach i poznawaniu reguł rozeznawania św. Ignacego.

Osoba odpowiedzialna: Katarzyna Bednarska – Szczepaniak

Kontakt: mwd.wstawiennicza@gmail.com

Modlitwa wstawiennicza online

Uwaga – koniecznie zostaw swój adres email, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!

MODLITWA WSTAWIENNICZA ON-LINE

REGULAMIN MODLITWY WSTAWIENNICZEJ ON-LINE

Osoba chcąca skorzystać z posługi powinna wysłać maila na adres: wstawiennicyonline@gmail.com.

Postaramy się szybko odpowiedzieć na e-mail.

Termin modlitwy – wtorki i czwartki w godz. 19 – 21.