• 27 września zapraszamy do Szkoły Charyzmatów. Zaproszenie na spotkanie pod hasłem Przypatrzcie się, bracia, powołaniu waszemu jest skierowane do liderów oraz osób odpowiedzialnych za posługi. Rozpoczęcie o godzinie 17.00 w sali teatralnej. Szczegółowy plan w załączniku. Gorąco zachęcamy!28 września po raz kolejny rozpoczynamy Seminarium Odnowy Wiary, czyli 10-tygodniowe rekolekcje, odprawiane indywidualnie w miejscu zamieszkania. Polegają one na codziennej refleksji i lekturze książek do seminarium [dostępnych w naszej księgarni]. W połowie i na koniec całego seminarium, w soboty, w naszym kościele odbędą się dwa spotkania modlitewne. Więcej o seminarium oraz formularz rejestracyjny [TUTAJ]

  Również 28 września odbędą się warsztaty muzyczne dla dzieci. Zapisy są już zamknięte, jednak ze względu na dużą liczbę chętnych umożliwiamy zarezerwowanie miejsca na termin dodatkowy – 19 października [otwarte zapisy]. Zapraszamy do obejrzenia [transmisji mszy dla dzieci] oraz do [transmisji prezentacji].

  Także 28 września, w rocznicę beatyfikacji ks. Michała Sopoćki, już po raz jedenasty spotykamy się na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Sienkiewicza o godzinie 15.00, by wspólnie pomodlić się Koronką do Miłosierdzia Bożego. Ta inicjatywa rozpoczęła się właśnie w Łodzi i rozprzestrzeniła się na cały świat!

  29 i 30 września kolejne msze z modlitwą o uzdrowienie. Linki do transmisji:
  [niedziela]
  [poniedziałek]

  4 i 5 października zapraszamy na konferencję charyzmatyczną Od cierpienia do uzdrowienia. Gościem będzie Marcin Zieliński. Tym razem wydarzenie odbędzie się u nas w kościele. Zapisy [TUTAJ].

  Potrzebujemy osób do pomocy przy dystrybucji książek. Jeśli chciałbyś pomóc, zgłoś się do Ani Pudlarz.

  Natomiast o wsparcie w pieczeniu ciast prosi świetlica Anielisko. Ciasta można przynosić do świetlicy w godzinach 12-19 lub bezpośrednio na forum. Podczas konferencji można udać się do kawiarenki na słodki poczęstunek. Dobrowolna ofiara jest wsparciem dla działań świetlicowych.

  20 października kolejny piknik w Zofiówce – tym razem dla osób, które są w naszej wspólnocie od 1 dnia do 1,5 roku. Jeśli chcesz się zapisać na to wydarzenie, zgłoś się mailowo. Jest to wyjątkowy czas, kiedy można poznać lepiej wspólnotę, dowiedzieć się o możliwych posługach i znaleźć swoje miejsce! Zaczynamy mszą świętą o 10.00.

  Jeśli chcesz być informowany o akcjach ewangelizacyjnych na ulicy i brać w nich udział, skontaktuj się z odpowiedzialnym za tę posługę Maksem, aby przekazać mu swoje dane.

  Polecamy odsłuchanie konferencji o. Mieczysława Łusiaka SJ Wychowanie bez kar i nagród.

  Jak co tydzień, przypominamy o codziennej modlitwie za Jarka:

  Wszechmogący Boże, nasz Ojcze,

  Ty dla swojej większej chwały dałeś łódzkiemu Kościołowi
  wspaniałego kapłana i zakonnika, ojca Józefa Kozłowskiego.
  Duch Święty ukształtował go tak,
  że był dla wszystkich wzorem świętości i Twojej ojcowskiej dobroci,
  którą często wyrażał w modlitwie za innych.

  Dlatego prosimy Cię w imieniu Jezusa,
  abyś za wstawiennictwem ojca Józefa Kozłowskiego
  dokonał cudu uzdrowienia Jarka Pankalli
  i jeszcze bardziej rozsławił swoją chwałę i dobroć,
  której bezgranicznie ufamy.

   

  Ojcze Nasz…

  Zdrowaś Maryjo…

  Ojcze Józefie Kozłowski, wstawiaj się za nami.

  AMEN

Dobrego tygodnia!

ANIA