• Drogie Urzekające z Łodzi i okolic! 25 kwietnia o 17:00 zapraszamy Was na urzekającą kawę do kawiarni Coffee Room (ul. Rewolucji 1905 r. 45).
  • 26 kwietnia o 17:00 kolejne spotkanie Szkoły Charyzmatów (sala teatralna).
  • W sobotę 27 kwietnia o 11:00 z kaplicy św. Krzysztofa wyrusza grupa modlitwy za miasto. Dołącz do nas – nawet jeśli nie chcesz rozmawiać z napotkanymi ludźmi, możesz wspomagać nas cichą modlitwą indywidualną!
    Padła propozycja, by informacje (przypomnienia) o każdorazowym wyjściu grupy zaangażowanej w modlitwę za miasto były rozsyłane esemesowo. Jeśli chcecie otrzymywać takie wiadomości, należy zgłosić się do odpowiedzialnego za tę posługę Maksymiliana Bławata.
  • Pamiętajmy o modlitwie w intencji czerwcowych wyborów lidera naszej wspólnoty. Dziękując za trzyletnią kadencję Bartka, prośmy Ducha Świętego o światło i mądrość, byśmy właściwie rozeznali, kto powinien jako następny sprawować tę funkcję.
  • Idąc za zachętą naszego Duszpasterza, przemyślmy temat regularnego spotykania się w mniejszych grupkach w domach. Czy chcielibyście gromadzić się wokół rozważań Słowa w gronie najbliższych znajomych i modlić za siebie nawzajem? Jeśli tak, temat jest otwarty i na pewno niebawem do niego wrócimy.

Dobrego tygodnia!

ANIA