• Mamy nowego lidera! Tych, którzy jeszcze o tym nie wiedzą, informujemy – kadencja Bartka dobiegła końca, w związku z czym w minioną niedzielę wybraliśmy 11. lidera wspólnoty Mocni w Duchu, którym został Paweł Wasilewski. Otoczmy go modlitwą, aby Pan Bóg umacniał go w pełnieniu tej funkcji i błogosławił w każdym dobrym dziele.
  • W najbliższą niedzielę (9 czerwca) w Zofiówce odbędzie się spotkanie dla osób, które są we wspólnocie nie dłużej niż rok. Będzie można pobyć ze sobą i lepiej się poznać. Jeśli ktoś jeszcze dotąd się nie zapisał, a chciałby uczestniczyć w tym skupieniu, proszony jest o wysłanie maila na adres: nowimocni@gmail.com.
  •  29 czerwca (sobota) zapraszamy do modlitwy za nasze miasto podczas jazdy rowerami. Zatrzymamy się w 7 parafiach, w związku z czym potrzebujemy chętnych do pomocy w przygotowaniach: robieniu kanapek, promowaniu wydarzenia i zapraszaniu lokalnej społeczności do rowerowej pielgrzymki. Szukamy także osoby, która ma pomysł na techniczną organizację modlitwy na głos w trakcie jazdy na rowerze; potrzebujemy głośników, a także rozplanowania różańca na całą drogę.
    Kontakt – Asia Władyszewska, joannawladyszewska@gmail.com.

Przystanki planujemy w następujących parafiach:

1. Kościół Najświętszej Eucharystii – Ks. Jerzego Popiełuszki 9

2. Kościół św. Jan Ewangelisty – Kazimierza Odnowiciela 5

3. Kościół św. Elżbiety Węgierskiej i bł. Anastazego Pankiewicza – Pankiewicza 15

4. Kościół Najświętszego Sakramentu – Sobótki 11

5. Kościół Matki Bożej Bolesnej – Pasjonistów 23

6. Kościół Zesłania Ducha Świętego – Piotrkowska 2

7. Kościół św. Wojciecha – Rzgowska 242

  • O. Paweł zaprasza całą wspólnotę na obchody rocznicy śmierci o. Józefa w środę, 29 maja. Program:

18.00 uwielbieniowa Msza Święta

19.00 wymarsz w pielgrzymkowym szyku do grobu ojca

19.45 modlitwa o beatyfikację na cmentarzu na Dołach, śpiew, uwielbienie

20.30 zakończenie

  • Kolejne spotkanie warsztatowe dla małżonków odbędzie się 1 czerwca (sobota) w godzinach 11.00-13.00 (sala teatralna).

 

  • Rozpoczęliśmy nabór na nową psychoterapię grupową, prowadzoną przy naszym ośrodku. Zajęcia będą odbywać się od września 2019 do czerwca 2020 w każdą środę, w godzinach 17.00-19.00. Udział w terapii jest płatny, a liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia można dokonać mailowo: terapeuta.ania@jezuici.pl lub dzwoniąc pod nr 571 402 675.

Dobrego tygodnia!

ANIA