• Trwają zapisy na nowe trzymiesięczne grupki dzielenia – wyłącznie dla osób, spotykających się z nami stacjonarnie i nienależących do żadnej grupki dzielenia. Rozważania będą prowadzone na podstawie książki Spotkanie z Miłosierdziem. Zapraszamy.
 • Przypominamy, że 25 lutego rozpoczyna się Seminarium Odnowy Wiary. To rekolekcje, które prowadzimy w formie eksternistycznej. Oznacza to, że prawie wszystko możesz zrobić samodzielnie we własnym domu. Podstawą rekolekcji jest 10 książek do seminarium, po jednej na każdy tydzień. 
  Uczestnicy rozpoczynają rekolekcje w miejscu zamieszkania. W Centrum Mocni w Duchu przy kościele oo. Jezuitów w Łodzi (ul. Sienkiewicza 60) odbędą się dwie sesje seminaryjne:
  I sesja – 18 marca 2023 r. – „Przyjąć dar nawrócenia i uzdrowienia”
  II sesja – 15 kwietnia 2023 r. – „Przyjąć dar odnowienia wiary i chrztu w Duchu Świętym”
  Więcej informacji:
   http://centrum.mocniwduchu.pl/
  Zapisy przez formularz: 
  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdfuFjEmsM3mGg2bvjPI9kqAHrkFU26347bj-4K9sJ6cmUMYA/viewform 

 • 2-4 czerwca to czas wspólnotowego wyjazdu formacyjno-integracyjnego. Wybieramy się do Centrum Duchowości Święta Puszcza w Olsztynie koło Częstochowy: http://www.swietapuszcza.pl
  Zaczynamy kolacją w piątek 2 czerwca i kończymy po obiedzie w niedzielę 4 czerwca. Będzie to czas, służący pogłębieniu relacji z Panem Bogiem i naszych wzajemnych relacji we wspólnocie. W planie spotkanie z o. Mieczysławem Łusiakiem SJ, konferencja, ciekawe warsztaty, ognisko i zwiedzanie okolicznych atrakcji. Koszt wyjazdu to ok. 300 zł. Zapisy od 13 lutego do 13 marca po spotkaniach modlitewnych (tylko „na żywo”) u Iwonki Waszkowskiej. Przy zapisach obowiązkowa wpłata zadatku w wysokości 100 zł. 

 • Błogosławionego tygodnia!

  ANIA