• Już w najbliższy czwartek (20 czerwca) Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, czyli Boże Ciało. W tym roku abp Grzegorz Ryś zaprasza na centralną procesję, łączącą cztery parafie. Rozpoczęcie o godzinie 10.30 w kościele Matki Boskiej Zwycięskiej przy ul. Łąkowej, zakończenie w katedrze. Oprawę muzyczno-modlitewną zapewniają Mocni w Duchu. Zapraszamy!

 

  • W niedzielę (23 czerwca) i w poniedziałek (24 czerwca) msze z modlitwą o uzdrowienie. Spotykamy się w kościele przy Sienkiewicza 60 albo łączymy w modlitwie za pośrednictwem Internetu.

Link do transmisji – niedziela
Link do transmisji – poniedziałek

  • W sobotę 29 czerwca organizujemy modlitewny rajd rowerowy pod nazwą Łódzkie Jerycho.
    Nadal potrzebujemy Waszego wsparcia i zaangażowania – brakuje nam przenośnych głośników bezprzewodowych z mikrofonem. Czekamy również na chętną osobę, która zajmie się organizacją przystanku przy parafii św. Jana Ewangelisty (Olechów). Prosimy o kontakt z Asią Władyszewską.

Zapisy na rajd do 21 czerwca na stronie www.odnowa.jezuici.pl.
[filmik promujący wydarzenie]

Zachęcamy Was gorąco do korzystania z przepięknej kaplicy adoracji, która znajduje się w lewej nawie kościoła Jezuitów. Wchodzi się do niej bocznymi drzwiami. Na adorację można przyjść pomiędzy mszami, tzn. w tygodniu od 9.00 do 18.00, a w niedzielę od 14.00 do 20.30. Jest bardzo cicho i wygodnie, można zrobić medytację lub trwać w ciszy przed Panem Jezusem.

Dobrego tygodnia!

ANIA