• 21 września zapraszamy Was na całodzienne warsztaty ewangelizacji ulicznej, które poprowadzi Krzysztof Sowiński. Rozpoczęcie o godz. 9:30 w sali teatralnej.
  [Zwiastun

   

 • Również 21 września zaczynamy cykl trzech comiesięcznych, otwartych spotkań dla małżeństw oraz rodzin. Tematem rozważań będzie towarzyszenie dzieciom w wychowaniu. Spotkania poprowadzi o. Mieczysław Łusiak SJ, który w swojej nauce odwołuje się m.in. do porozumienia bez przemocy. Pierwsze spotkanie na temat: Wychowanie bez kar i nagród odbędzie się 21 września po mszy św. o godz. 18:00 w sali teatralnej. Serdecznie zapraszamy!

  [Link do transmisji]  

   

 • Od początku września w każdą niedzielę po mszy św. o godz. 18.00 wspólnoty działające przy naszym kościele prowadzą uwielbienie. 22 września kolej na Mocnych w Duchu! Serdecznie zapraszamy!

   

 • 28 września rozpoczyna się Seminarium Odnowy Wiary. Gorąco zachęcamy wszystkich, którzy jeszcze nie przechodzili tej formacji. Seminarium trwa dziesięć tygodni, w tym czasie każdy modli się indywidualnie w domu. Przewidziane są dwie sobotnie sesje w kościele oo. Jezuitów – wszyscy rekolektanci spotykają się wówczas na wspólnej modlitwie. [Zapisy i pozostałe informacje]

   

 • Jak już wiecie, powstaje film o o. Józefie Kozłowskim SJ, założycielu naszej wspólnoty i twórcy wielu dzieł ewangelizacyjnych. Prosimy Was do finansowe wsparcie tego projektu. Wypowiedź reżyserki filmu, Kasi Dąbkowskiej: 

  https://youtu.be/fppWJltBTAM?t=4838
  [Link do projektu]

   

 • Jak co tydzień, przypominamy o codziennej modlitwie za Jarka:

  Wszechmogący Boże, nasz Ojcze,

  Ty dla swojej większej chwały dałeś łódzkiemu Kościołowi
  wspaniałego kapłana i zakonnika, ojca Józefa Kozłowskiego.
  Duch Święty ukształtował go tak,
  że był dla wszystkich wzorem świętości i Twojej ojcowskiej dobroci,
  którą często wyrażał w modlitwie za innych.

  Dlatego prosimy Cię w imieniu Jezusa,
  abyś za wstawiennictwem ojca Józefa Kozłowskiego
  dokonał cudu uzdrowienia Jarka Pankalli
  i jeszcze bardziej rozsławił swoją chwałę i dobroć,
  której bezgranicznie ufamy.

   

  Ojcze Nasz…

  Zdrowaś Maryjo…

  Ojcze Józefie Kozłowski, wstawiaj się za nami.

  AMEN

Dobrego tygodnia!

ANIA