Witajcie Drodzy Mocni w Duchu!

Przekazujemy ogłoszenia na najbliższy czas: 

1)19-20.04. (piątek – sobota) Forum Charyzmatyczne

OSTATNIA SZANSA na uczestnictwo w Forum Charyzmatycznym „POŁĄCZENI – JEZUS, WSPÓLNOTA i… KRYZYS?”, które odbędzie się już w najbliższy piątek i sobotę, w Sanktuarium Najświętszego Imienia Jezus w Łodzi. Gośćmi będą: s. Judyta Pudełko PDDM, kard. Grzegorz Ryś, Marcin Zieliński, Hubert Malinowski oraz Tomasz Krzyżak.

Wszystkie szczegóły wydarzenia oraz zapisy TUTAJ.

2) ZAPROSZENIE DO POSŁUGI na FORUM „Połączeni – Jezus, Kościół… i Kryzys?” 

Również OSTATNIA SZANSA na zaangażowanie się w posługi na czas Forum Charyzmatycznego (szczegóły wydarzenia – pkt. 1 ogłoszeń). 

Czekają na nas tutaj następujące posługi: 

  • gospodarcza (obsługa kawiarenki – napoje, mop)
  • porządkowa (parking, wejścia do kościoła) 

Możemy też upiec i przynieść jakieś ciasto/-a na Forum (jeśli będzie taka potrzeba, to zostanie zwrócony koszt produktów użytych do wypieków).

W powyższych sprawach zgłaszamy się do: 

  • Joli Sochaczewskiej, tel. kom. 693 565 060;

e-mail: sochaczewska.jolanta@wp.pl

  • Doroty Głuszczak, tel. kom. 796 675 178;

e-mail: dorota.gluszczak@gmail.com

Osoby, które angażują się w posługę podczas Forum nie płacą za Forummają też zapewnione posiłki.

3) 21.04. (niedziela) – KONCERT WIELKANOCNY „JEZUS ŻYJE!”

Serdecznie zapraszamy wszystkich w niedzielę 21.04., godz. 15.30 do Sanktuarium NIJ w Łodzi na Wielkanocny Koncert pt. „Jezus żyje!” oraz uwielbienie Zmartwychwstałego Pana, które poprowadzą wspólnoty Zwiastowanie, Ocaleni i Mocni w Duchu. Uwielbienie żyjącego Pana rozpoczną dzieci z Przedszkola Sióstr Służebniczek przy naszym kościele. Szczegóły wydarzenia na plakacie w załączeniu.  

4) 02-03.05. (czwartek – piątek) PIELGRZYMKA BIEGOWA MOCNYCH W DUCHU NA JASNĄ GÓRĘ

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszym niezwykłym biegu sztafetowym do Częstochowy po światło wiary i nadziei. Uczestnicy biegu dzielą się pomiędzy sobą dystansem. Co możemy razem, nikt osobno nie zrobi. Na uczestnika przypada ok. 12-15 km w ciągu dnia (dystans może być podzielony na mniejsze odcinki). Biegniemy na chwałę Bożą i wierzymy, że dobiegniemy. Modlimy się także w powierzonych nam intencjach.

Zapraszamy Cię do udziału w biegu! Możesz skontaktować się z nami pod mailem: mocni.zabiegani@gmail.com Najlepiej jak najszybciej. 

Koszt udziału w biegu to ok.150 zł, ale jeśli nie możesz zapłacić, nie jest to przeszkodą w udziale.

UWAGA!!! – w załączeniu BARDZO WAŻNA inicjatywa dotycząca naszej biegowej pielgrzymki, do której jest zaproszony każdy z nas! (SZTAFETA MODLITEWNA i inne sprawy związane z wydarzeniem – koniecznie przeczytaj!)

5) 24-26.05. (piątek – niedziela) WSPÓLNOTOWY WYJAZD INTEGRACYJNO-FORMACYJNY

Zapraszamy na integracyjno-formacyjny wyjazd wspólnotowy do Ośrodka Święta Puszcza k/Olsztyna, który odbędzie się w dniach 24-26.05. (piątek–niedziela). Przewidywane zakończenie w niedzielę ok. godz. 13-14. Gościem specjalnym będzie Witek Wilk. Temat przewodni wyjazdu: Charyzmaty. W programie przewiduje się m.in. warsztaty, modlitwę o wylanie darów Ducha Świętego, wspólne ognisko i wycieczkę w okoliczne miejsca. Zakwaterowani będziemy w Domu Rekolekcyjnym, w pokojach 2 osob. z łazienkami. Dojazd do ośrodka we własnym zakresie. Koszt uczestnictwa, to ok. 300 zł. Zapisy na wyjazd wraz z zaliczką w wysokości 100,- zł (tylko gotówka! – nie zapomnij) zbiera po spotkaniu modlitewnym Ania Wasilewska

UWAGA! Zapisy na wyjazd tylko w dwa najbliższe poniedziałki: jutro (15.04.) i 22 kwietnia br. 

6) PAMIĘTAJMY O SOBIE W MODLITWIE!

Nieustająco pamiętajmy o sobie w modlitwie. Módlmy się szczególnie za wszystkich Członków naszej Wspólnoty, którzy się źle mają – czy to chorują, czy przechodzą różne operacje i zabiegi lub zmagają się z trudnościami, przeżywają ciężki czas strapienia duchowego lub z innych przyczyn potrzebują naszej modlitwy – o potrzebne dla nich łaski, uzdrowienie na duszy i ciele oraz o pokój i przywrócenie radości serca! 

Beata