• W następnym tygodniu nasze poniedziałkowe spotkanie (18 marca) odbędzie się w sali teatralnej. Tuż potem kolejne – jedno z 3 ostatnich – dzielenie w grupkach. Zachęcamy do systematyczności i wytrwałości, a owoce z pewnością będą ogromne!

  • Na piątek 15 marca (godzina 19.00) zapraszamy do sali św. Ignacego wszystkich aktualnych i potencjalnych animatorów, tzn. osoby, które szukają swojego miejsca we wspólnocie i chciałyby bardziej zaangażować się w jej życie. Jeśli czujesz potrzebę podjęcia jakiegoś działania, ale nie bardzo wiesz, od czego zacząć – przyjdź!

 

  • W sobotę 16 marca w sali teatralnej Dzień Katolickich Twórców i Artystów. Będzie to konferencja z cyklu realizowanych w całej Polsce spotkań pt. Quo vadis, Twórco? W programie prelekcje m.in. Darka Malejonka, Pauliny Nawrot i Piotra Chojnickiego. Zakończymy Mszą Świętą i uwielbieniem Boga. Obowiązują zapisy i bilety. Więcej o wydarzeniu: https://plasterlodzki.pl/wydarzenia/dzien-katolickich-tworcow-i-artystow/

  • Jeśli chcielibyście przekazać 1% podatku dla dzieci z Anieliska, podajemy dane potrzebne do wpisania w formularzu PIT: Stowarzyszenie Ewangelizacyjno-Charytatywne Mocni w Duchu, KRS 0000128582.

Więcej o stowarzyszeniu, świetlicy i domu dziecka pod adresem: http://www.anielisko.pl/

  • W kwietniu odbędą się Arena Młodych i Arena Rodzin. Wszystkich, którzy przeszli Seminarium Odnowy Wiary i chcieliby posługiwać podczas tych wydarzeń modlitwą wstawienniczą, prosimy o kontakt z Kasią Bednarską-Szczepaniak.
  • Na koniec niespodzianka dla fanów muzyki: jest już w sprzedaży płyta winylowa WAKE UP! To limitowana edycja najnowszej płyty Mocnych w Duchu. Na pewno warto mieć ją w swojej kolekcji. Zachęcamy do nabycia.

 

Dobrego tygodnia!

 

  ANIA