* Przypominamy, że nieprzerwanie trwa formacja biblijna – filmiki na YouTubie ukazują się nawet wtedy, gdy mamy przerwę w spotkaniach. Śledźcie nas na bieżąco, a w ramach samodzielnej pracy przeczytajcie Ps 114 i Joz 6. Niech Pan Bóg pokaże każdemu jego własne Jerycho – twierdzę nie do zdobycia.

* W środę 12 grudnia kolejny post wspólnotowy – tym razem w intencji formacji biblijnej, o wielkie owoce dla przechodzących ją i błogosławieństwo dla tych, którzy ją tworzą.

* Również 12 grudnia o godz. 18:45 wyrusza modlitwa za miasto (powrót ok. 20:00). Spotykamy się przy kaplicy św. Krzysztofa. Głoś z nami Dobrą Nowinę, mówiąc napotkanym ludziom o swoim osobistym spotkaniu z Jezusem lub modląc się za łodzian, nikogo nie zaczepiając.

* 17 grudnia nasza wspólnotowa Wigilia. Prosimy, aby każdy przyczynił się do zastawienia wspólnego stołu, przynosząc rzeczy niewymagające podgrzania, np. ciasteczka, pokrojone ciasta, sałatki, owoce, soki. Potrawy przynosimy do kawiarenki, najlepiej kilkanaście minut przed mszą. Chętni do pomocy w posłudze gospodarczej mogą zgłaszać się mailowo: imprezy_mocni@wp.plalbo przyjść do kawiarenki 17 grudnia ok. godziny 16:30-17:00, a nawet później.

* 19 grudnia(środa) zapraszamy wszystkich posługujących modlitwą wstawienniczą – o 17:00 w kaplicy św. Krzysztofa rozpoczniemy kolejną formację, której temat przewodni dotyczy zachowania się w sytuacji trudnej na modlitwie wstawienniczej. Program spotkania:

17:00 – uwielbienie i konferencja,

18:00 – msza św. w kościele,

19:00 – warsztat,

20:00 – konferencja – ks. Grzegorz Korczak / pytania – odpowiedzi,

21:00 – zakończenie

* Są jeszcze ostatnie wolne miejsca na Bal Sylwestrowy 2018 w BOSKIM Towarzystwie. Zapisy mailowo: sylwester@gmail.com albo w najbliższy poniedziałek po Wigilii.

* Dzieci z Anieliska dziękują za poniedziałkową zbiórkę:

Kochani Mocni, wielkie dzięki. Takiej zbiórki jeszcze nie było: darowaliście dzieciakom z Anieliska 4237,98 zł + 2718,59 (terminal) = 6956,56 zł. 

Po raz kolejny potwierdza się prawda, że Anielisko działa dzięki ludziom dobrej woli. Za ten prezent świąteczny bardzo, bardzo dziękujemy. 

Zdjęcia ze zbiórki już niebawem na facebookowym profilu stowarzyszenia.

* Tydzień temu informowaliśmy o procesie beatyfikacyjnym o. Józefa Kozłowskiego. Wciąż potrzeba osób do przepisywania konferencji o. Józefa. Jeśli mógłbyś przepisać choćby godzinę takiej konferencji, prosimy – zgłoś się. W ten rodzaj pracy może zaangażować się każdy, kto ma komputer, wolny czas i umiejętności językowe, pozwalające na w miarę sprawne i bezbłędne pisanie (niewymagane są umiejętności redakcyjne i edytorskie). Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z Beatą Zienczyk: beatazienczyk@gmail.com, która odpowie na szczegółowe pytania i będzie koordynowała prace, związane z przepisywaniem plików audio.

ANIA