Witajcie Drodzy Mocni w Duchu!

Przekazujemy ogłoszenia na najbliższy czas:

1) 14.04. (niedziela) CIASTA, BABECZKI i RÓŻNE SŁODKOŚCI

Jeśli ktoś chciałby pomóc w ramach działalności Caritas przy naszym Sanktuarium NIJ w Łodzi, to mamy gorącą prośbę o upieczenie jakiegoś ciasta, babeczek lub innych słodkości i przyniesienie ich do kawiarenki w najbliższą niedzielę, kończącą Tydzień Miłosierdzia.

Dochód ze składanych ofiar za ciasta będzie przekazany dla dzieci z naszej Świetlicy ANIELISKO. Bóg zapłać za każdy Wasz dar serca i ofiarowany czas!

2) 19-20.04. (sobota – niedziela) Forum Charyzmatyczne

Zapraszamy na Forum Charyzmatyczne „POŁĄCZENI – JEZUS, WSPÓLNOTA i… KRYZYS?”, które odbędzie się w dniach 19-20.04. w Sanktuarium Najświętszego Imienia Jezus w Łodzi, przy ul. Sienkiewicza 60. Koszt udziału w wydarzeniu wynosi 120 zł (cena obejmuje koszty organizacyjne, obiad jest we własnym zakresie). Można też uczestniczyć w Forum tylko w sobotę – koszt udziału wówczas: 80 zł. Gośćmi będą: s. Judyta Pudełko PDDM, kard. Grzegorz Ryś, Marcin Zieliński, Hubert Malinowski oraz Tomasz Krzyżak.

Zapisy pod linkiem: https://centrum.mocniwduchu.pl/rekolekcje/Forum-Charyzmatyczne

3) ZAPROSZENIE DO POSŁUGI na FORUM „Połączeni – Jezus, Kościół… i Kryzys?” 

Składamy propozycję-zaproszenie do zaangażowania się w posługach na czas Forum Charyzmatycznego (patrz pkt. 2 ogłoszeń).

Czekają na nas tutaj następujące posługi:

gospodarcza  (obsługa kawiarenki – napoje, sprzątanie)

porządkowa  (parking, wejścia do kościoła)

Możemy też upiec i przynieść jakieś ciasto/-a na Forum (jeśli będzie taka potrzeba, zostanie zwrócony koszt produktów użytych do wypieków).

W powyższych sprawach zgłaszamy się do:

Joli Sochaczewskiej, sochaczewska.jolanta@wp.pl

Doroty Głuszczak, dorota.gluszczak@gmail.com

Osoby, które angażują się w posługę podczas Forum nie płacą za Forum, mają też zapewnione posiłki.

4) 24-26.05. (piątek – niedziela) WSPÓLNOTOWY WYJAZD INTEGRACYJNO-FORMACYJNY

Zapraszamy na integracyjno-formacyjny wyjazd wspólnotowy do Ośrodka Święta Puszcza k/Olsztyna 24-26.05. (piątek–niedziela). Przewidywane zakończenie w niedzielę ok. godz. 13:00-14:00. Gościem specjalnym będzie Witek Wilk. Temat przewodni wyjazdu: Charyzmaty. W programie przewiduje się m.in. warsztaty, modlitwę o wylanie darów Ducha Świętego, wspólne ognisko i wycieczkę w okoliczne miejsca. Zakwaterowani będziemy w Domu Rekolekcyjnym, w pokojach dwuosobowych z łazienkami. Dojazd do ośrodka we własnym zakresie. Koszt uczestnictwa to ok. 300 zł. Zapisy na wyjazd wraz z zaliczką w wysokości 100 zł (tylko gotówka!) zbiera po spotkaniu modlitewnym Ania Wasilewska.

UWAGA! Zapisy na wyjazd już tylko w dwa najbliższe poniedziałki: 15 i 22 kwietnia br. !!!

5)  02-03.05. (czwartek – piątek) PIELGRZYMKA BIEGOWA MOCNYCH W DUCHU NA JASNĄ GÓRĘ

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszym niezwykłym biegu sztafetowym do Częstochowy po światło wiary i nadziei. Na chwałę Bożą! Uczestnicy biegu dzielą się pomiędzy sobą dystansem. Co możemy razem, tego nie może nikt z osobna. Na uczestnika przypada ok. 12-15 km w ciągu dnia (dystans może być podzielony na mniejsze odcinki). Biegniemy na chwałę Bożą i wierzymy, że dobiegniemy. Modlimy się także w powierzonych nam intencjach.

Zapraszamy do udziału w biegu! Możesz skontaktować się z nami pod mailem: mocni.zabiegani@gmail.com Najlepiej jak najszybciej.

Koszt udziału w biegu to ok.150 zł, ale jeśli nie możesz zapłacić, nie jest to przeszkodą w udziale.

6) 24.05. (piątek, godz. 18:00) KONSEKRACJA ANI z naszej WSPÓLNOTY

w Sanktuarium Najświętszego Imienia Jezus: Ania zaprasza.

7) PAMIĘTAJMY O SOBIE W MODLITWIE!

Nieustająco pamiętajmy o sobie w modlitwie. Módlmy się szczególnie za wszystkich Członków naszej Wspólnoty, którzy się źle mają – chorują, przechodzą różne operacje i zabiegi lub zmagają się z trudnościami, przeżywają ciężki czas strapienia duchowego lub z innych przyczyn potrzebują naszej modlitwy – o potrzebne im łaski, uzdrowienie na duszy i ciele oraz o pokój i przywrócenie radości serca!

Judyta