• Przypominamy, że wszystkie spotkania modlitewne w czasie wakacji będą odbywać się w sali teatralnej. Po spotkaniach modlitewnych w czasie wakacji zapraszamy na integracyjne pogawędki do kawiarenki. Chętni do posługi (po 5 osób na każdy poniedziałek) mogą zgłaszać się po każdym spotkaniu.

 

  • Spotkania dla rodzin podczas wakacji nie odbywają się.

 

  • Z radością informujemy, że muzyka Mocnych w Duchu jest już dostępna na platformach: Spotify, iTunes, Tidal i Deezer. Słuchajmy i módlmy się wspólnie!

 

  • 1 lipca rozpoczęliśmy nową, wakacyjną serię rekolekcji internetowych pod nazwą Zoom! , dostępnych na YouTube. Codziennie jedno zdanie, komentarz do niego i zadanie. Zajrzyj, posłuchaj, dołącz!

Zobacz więcej  

  • Tomek Korzeniowski nagrywa pierwsze podręczniki do Seminarium Odnowy Wiary w formie audiobooka. Słuchanie umożliwi udział w seminarium osobom niedowidzącym, będzie też ułatwieniem dla wszystkich, którzy preferują ten sposób czytania. Dostęp do nagrań ma być łatwy i bezpłatny poprzez kanał Mocnych w Duchu. Posłuchaj próbki nagrania:

https://www.facebook.com/tomasz.korzeniowski.35/videos/10214217066556254/?fref=pb&hc_location=friends_tab

i wesprzyj projekt swoją darowizną:

https://www.katolikwspiera.pl/audiobook-seminarium-odnowy-zycia.html?fbclid=IwAR3GlHn5p6-RdaWP89eWimxX-EshKIs_3A8WXQhVHjJxitKhkGZSC-rqXYM

Liczymy na Twoją pomoc!

 

  • Drodzy rodzice dzieci w wieku szkolnym! Kuria opracowała wzór oświadczenia, dotyczącego  Waszej pisemnej zgody na udział dziecka w zajęciach poświęconych seksualności oraz udostępnienia Wam konspektu takich zajęć przez szkołę. Zachęcamy do zapoznania się z tym tematem i pobrania oświadczenia TUTAJ.

Dobrego tygodnia!

ANIA