• We wtorek 14 maja odwiedzi nas przełożony generalny Towarzystwa Jezusowego o. Arturo Sosa Abascal. Spotkanie, które rozpocznie się o 19:00 w sali teatralnej, ma pomóc w utrzymaniu jezuickiej tożsamości wszystkich podejmowanych przez nas dzieł. Serdecznie zapraszamy!

   

 • W dniach 16-18 maja na Jasnej Górze odbędzie się Kongres Katolickiej Odnowy Charyzmatycznej i Środowisk Ewangelizacyjnych Charis, czyli strumień łaski oraz Ogólnopolskie Czuwanie Odnowy w Duchu Świętym. Szczegółowy program tego wydarzenia: https://www.odnowa.org/?p=5393. Sobota jest dniem otwartym dla wszystkich. W tym roku nie organizujemy autokaru, ale zachęcamy do wyjazdów indywidualnych. Po najbliższym spotkaniu będzie możliwość skontaktowania się z osobami, dysponującymi wolnymi miejscami w prywatnych samochodach.

   

 • Jako że 3-letnia kadencja Bartka dobiega końca, przed nami wybory nowego lidera. Osoby uprawnione, tj. wszyscy posługujący, spotykają się w niedzielę 19 maja o 17.20 w sali teatralnej. Po przedstawieniu kandydatów, o godzinie 18.00, odbędzie się msza święta, a po niej właściwe wybory. Kandydatury można zgłaszać do o. Pawła. Z nadesłanych propozycji nasz duszpasterz wybierze 5 osób. Wszystkich prosimy o modlitwę w intencji wyborów i przyszłego lidera, a także o błogosławieństwo dla Bartka, Eli i ich dzieci.

   

 • W niedzielę 9 czerwca w Zofiówce odbędzie się spotkanie dla osób, które są we wspólnocie nie dłużej niż rok. To świetna okazja, aby pobyć ze sobą i poznać się lepiej. Zapisy chętnych od najbliższego spotkania.

   

 • Przypominamy, że w każdy poniedziałek można skorzystać z modlitwy wstawienniczej (17.00-18.00 w prawej nawie kościoła – do tej pory modlitwa odbywała się w kaplicy św. Krzysztofa). Taką modlitwę lub możliwość rozmowy indywidualnej oferujemy również po każdym spotkaniu modlitewnym w sali teatralnej.

   

 • Prosimy nadal o zgłoszenia osób, które mogłyby poświęcić trochę swojego czasu na przepisywanie nagrań z konferencjami o. Józefa Kozłowskiego. To działanie niezbędne w przygotowaniach do procesu beatyfikacyjnego. Pracę koordynuje Beata Zienczyk – kontakt: beatazienczyk@gmail.com.

   

 • Osoby, które chciałyby otrzymywać esemesowo cotygodniowe informacje o wyjściach grupy, podejmującej modlitwę za miasto, proszone są o skontaktowanie się z odpowiedzialnym za tę posługę Maksymilianem Bławatem (tel. 501 501 592). Pamiętajmy, że zgłoszenie chęci otrzymywania esemesów nie jest zobowiązaniem do czegokolwiek!

Dobrego tygodnia!

ANIA