• 2 lutego rozpoczęła się rekrutacja do Jezuickiej Szkoły Podstawowej w Łodzi! Stawiamy na solidną naukę języków obcych (również w klasach dwujęzycznych) w jezuickim modelu kształcenia, akcentującym indywidualne podejście do każdego ucznia. Gorąco zachęcamy do rozpropagowania tej dobrej wiadomości wśród Waszych znajomych i udostępnianie jej w mediach społecznościowych.
    Uwaga: Jeżeli wysokość czesnego jest jedynym powodem, dla którego nie decydujecie się na zapisanie dziecka, to prosimy o wypełnienie i przekazanie w terminie formularza do rekrutacji z dopisaniem na końcu, w jakiej wysokości możecie płacić czesne. Będziemy starali się o stypendia socjalne i być może pojawi się możliwość, aby otrzymało je Wasze dziecko. Spróbować warto.
    Więcej szczegółów na stronie: http://szkolawlodzi.jezuici.pl/
  • Osoby, które chciałby posługiwać modlitwą wstawienniczą podczas Areny Młodych 27 lutego (o godzinie 11.30) i/lub 28 lutego (o 10.30 i 20.00 – ostatnia tura podczas Areny Rodzin) zapraszamy na warsztaty przygotowawcze, które odbędą się 14 i 20 lutego o godzinie podanej przez koordynatora w sali teatralnej. Zgłoszenia: kabed@yahoo.com.
  • Natomiast wszystkich, którzy chcą dołączyć do uwielbienia flagami podczas Areny Młodych, zapraszamy na spotkanie 8 lutego (sobota) w godzinach 10.00-13.00. Kontakt: dch@wnetrza.com.pl.
  • Ogłaszamy kolejny post wspólnotowy 12 lutego w intencji Areny Młodych, osób zaangażowanych w to dzieło oraz wszystkich uczestników tego wydarzenia.
  • Redaktor naczelna Szumu z Nieba, Malwina Kocot, zachęca: Zapraszam wszystkich, którzy doświadczyli miłości Boga, przemiany życia, uzdrowienia lub uwolnienia, do spisania swojego świadectwa i wysłania na adres: szum@jezuici.pl (w tytule wpisując: świadectwo). Świadectwo powinno być skupione na działaniu Boga i najlepiej zacząć od tego, jak było przed, opisać moment działania Boga i jak wygląda życie po, co się zmieniło.
  • Pamiętajmy w modlitwie o naszym Jarku:

Wszechmogący Boże, nasz Ojcze,
Ty dla swojej większej chwały dałeś łódzkiemu Kościołowi
wspaniałego kapłana i zakonnika, ojca Józefa Kozłowskiego.

Duch Święty ukształtował go tak, że był dla wszystkich wzorem
świętości i Twojej ojcowskiej dobroci,
którą często wyrażał w modlitwie za innych.

Dlatego prosimy Cię w imieniu Jezusa,
abyś za wstawiennictwem ojca Józefa Kozłowskiego
dokonał cudu uzdrowienia Jarka Pankalli
i jeszcze bardziej rozsławił swoją chwałę i dobroć,
 której bezgranicznie ufamy.

Ojcze Nasz…
Zdrowaś Maryjo…
Ojcze Józefie Kozłowski, wstawiaj się za nami.
AMEN

Dobrego tygodnia!

ANIA