Szkoła charyzmatów

Raz w miesiącu można dołączyć do formacji w ramach Szkoły Charyzmatów. Są to spotkania skierowane do animatorów, liderów wspólnot, osób posługujących w Kościele oraz tych wszystkich, którzy chcą rozwijać swoją wiarę i duchowość.

Spotkania Szkoły Charyzmatów obejmują Mszę świętą, blok formacyjny oraz warsztaty praktyczne. Odbywają się w Sali Teatralnej przy kościele Jezuitów w Łodzi, ul. Sienkiewicza 60, w godz. 17.00 -21.00.  Szkoła Charyzmatów nie prowadzi zapisów, spotkania są otwarte i może przyjść na nie każdy zainteresowany formacją duchową.

Podczas warsztatów przerabiamy różne tematy. Rok szkolny 2018/2019 poświęcony był głównie sprawom rozeznawania duchowego. 

Odpowiedzieliśmy sobie m.in na pytania: co rozeznajemy, a czego nie, jakie można popełnić błędy w rozeznawaniu, jak rozeznawać w życiu zawodowym.

Pełny spis tematów na rok 2019/2020 oraz terminy spotkań znajdziesz tutaj.

Osoby odpowiedzialne za Szkołę Charyzmatów to: Marek Witkowski – koordynator świecki Odnowy w Duchu Świętym w Archidiecezji Łódzkiej, ks. Robert Jaśpiński – koordynator duchowny Odnowy w Duchu Świętym w Archidiecezji Łódzkiej oraz Ewa Cichosz ze wspólnoty Mocni w Duchu.
Serdecznie zapraszamy do wspólnej formacji duchowej w Szkole Charyzmatów.