zaloguj się

Transmisja TV spotkań modlitewnych

Transmisja TV spotkań modlitewnychOd września 2011 postanowiliśmy rozpocząć transmisję naszych spotkań modlitewnych w telewizji internetowej Odnowa - www.dobremiedia.org.

Podjęliśmy ją z myślą o osobach, które w swoim miejscu zamieszkania nie mają grupy modlitewnej, a mają pragnienie wspólnotowej modlitwy i formacji, oraz o osobach, które z różnych przyczyn nie mogą osobiście uczestniczyć w spotkaniach naszej wspólnoty.

Mamy nadzieję, że wspólna modlitwa będzie dla nas wszystkich- po jednej i po drugiej stronie łącza, dobrym, umacniającym doświadczeniem.  Być może w przyszłości zaowocuje ono także powstawaniem nowych grup modlitewnych w całej Polsce, także w małych miejscowościach.
Transmisje naszych spotkań modlitewnych odbywają w każdy poniedziałek o godz. 19.00- 20.30, z  wyłączeniem ostatniego poniedziałku miesiąca, kiedy w kościele o. jezuitów w Łodzi odbywa się Msza św. z modlitwą o uzdrowienie (również transmitowana).

Dla osób, które nie mogą na żywo obejrzeć transmisji spotkania lub Mszy św. z modlitwą o uzdrowienie, istnieje możliwość obejrzenia retransmisji. 

Transmisje i retransmisje spotkań modlitewnych i Mszy Świętych z modlitwą o uzdrowienie dostępne są na kanale YouTube pod tym adresem


Niektóre starsze retransmisje spotkań modlitewnych i Mszy Świętych z modlitwą o uzdrowienie dostępne są  pod tym adresem. 

Wydawnictwo: Książki i Płyty | Zespół Mocni w Duchu | Szum z Nieba | o. Józef Kozłowski SJ | Dom Miłosierdzia

Ta witryna korzysta z plików cookie, zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.