Uwielbieniowa Łódź Ratunkowa

Uwielbieniowa Łódź Ratunkowa, to jeden wieczór w miesiącu, kiedy młodzi gromadzą się, by wspólnie mocno uwielbiać Boga. Jest to wydarzenie wysokonakładowe i przygotowane z pełnym profesjonalizmem – zarówno, jeśli chodzi o nagłośnienie, jak i o koncertowe światła. Ta niezwykle atrakcyjna propozycja jest uzupełnieniem działań na rzecz młodzieży, prowadzonych regularnie podczas katechezy i pracy w parafiach. Muzycznie nad całością czuwa zespół Mocni w Duchu. Spotkanie animuje grupa młodzieżowa Młodość.

Skupiamy się przede wszystkim na uczniach gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Zapraszamy również młodszych studentów. Jeśli należysz do tej grupy wiekowej, chcesz prawdziwie przeżywać spotkanie z Bogiem i żywiołowo modlić się w gronie rówieśników, przyjdź w ostatni piatek miesiąca o godz. 19.00 do kościoła oo. jezuitów w Łodzi (ul. Sienkiewicza 60). Zaproś też swoich kolegów – na pewno się nie powstydzisz!

Do kościoła mogą wejść tylko ludzie młodzi. Dla katechetów, rodziców i opiekunów przewidujemy miejsca na chórze. Wydarzenie jest transmitowane na YouTube w jakości full HD.

Obserwuj nas na Facebook.