Zapraszamy chętnych na jednodniowy wyjazd na ​spływ kajakowy, ognisko, gry i zabawy​, ​a także kąpiele w rzece.​ Spływ odbędzie się ​11.07​.2020 r., starujemy spod Sienkiewicza 60, zbiórka o ​7:45​, wyruszamy o ​8:00​.

Pomysł powstał, by ​poznać się bliżej, pobyć ze sobą w codzienności. Jeżeli chociaż raz byłeś na spotkaniu Mocnych/Zwiastowanie lub jesteś sympatykiem, albo masz kogoś spoza Wspólnoty, kogo Bóg widzi, że może w ten sposób ​przybliżyć​ się ​do Kościoła Katolickimego, to zabierz Go ze sobą, tylko weź odpowiedzialność za tę osobę i towarzysz jej. Zgłoszenia do 6.07.2020 r.

OPIS WYPRAWY:

Startujemy 11.07.2020 r. (w sobotę) na rzece Grabia, start przy młynie w miejscowości Brzeski Młyn przy młynie Krzywda (około 50 min jazdy samochodem spod kościoła Jezuitów na Sienkiewicza) a koniec na polu biwakowym u ujścia Grabi do Widawki.

Płynięcie kajakami to około 4 – 5 godzin wliczając w to wodowanie kajaków i wychodzenie na końcu. Docieramy do pola biwakowego, gdzie jemy posiłek czyli żurek z kiełbasą. Po posiłku fizycznym będzie posiłek duchowy tj. Masza Święta. Potem będziemy grali w różne gry, śpiewali i może nawet pływali w rzece. Rozpalimy ognisko. Koniec przewidujemy około 22.00.

Zapraszamy!

Więcej informacji: kajaki.mocni@gmail.com

BEATA