Zaznacz stronę

I SESJA – UZDROWIENIE W MOCY JEZUSA

„O zachodzie słońca  wszyscy, którzy mieli cierpiących na rozmaite choroby, przynosili ich do Jezusa. On zaś na każdego z nich kładł ręce i uzdrawiał ich. Także złe duchy wychodziły z wielu wołając: «Ty jesteś syn Boży!”

(Łk 4, 40-41).

 

W naszej parafii trwają rekolekcje odnowy wiary w formie eksternistycznej, zapoczątkowane przez o. Józefa Kozłowskiego. Jest to forma rekolekcji dla ludzi żyjących aktywnie, którzy pragną jednak znaleźć czas na spotkanie z żywym Bogiem. To czas nauki szczerej rozmowy z Bogiem.  Wszystko robisz w domu – sam dobierasz moment i miejsce na modlitwę. Do Łodzi przyjeżdżasz tylko na dwie sesje.

Na I sesję,  „Przyjąć dar nawrócenia i uzdrowienia”, przyjechało wielu uczestników z całej Polski.

W programie  przygotowano m.in: blok rozmów indywidualnych z animatorem, konferencję, wystawienie Najświętszego Sakramentu, modlitwę wstawienniczą, obiad, Eucharystię oraz spotkanie z animatorem w grupach dzielenia.

Seminarium odmieniło życie wielu ludzi.


„Podczas Seminarium na nowo odkryłem Boga – jako Kogoś zupełnie innego niż myślałem do tej pory – Boga, który jest mi bardzo bliski.”                                                                                                                                                                                            
Adrian

Zapisz się, a swoje życie rozpoczniesz od nowa z Bogiem, który Cię kocha i jest blisko Ciebie!

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

„Panie Jezu, naucz mnie poznawać Cię lepiej jako namaszczonego Duchem  przez Twojego Ojca i posłanego, aby głosić Dobrą Nowinę, obdarzać wolnością i otwierać moje oczy. Pomóż mi, Jezu zrozumieć, kim jesteś dla mnie. Amen.”

                                                                                                                                                               o. Józef Kozłowski SJ

BEATA