zaloguj się

1% dla Anieliska

Aby Anielisko mogło spełniać swoją rolę pedagogiczną i wychowawczą potrzebuje waszego wparcia. Dziesiątki dzieciaków z Śródmieścia Łodzi i okolic znajduje tu po szkole opiekę i wsparcie. Opiekunowie dokładają wszelkich starań, aby dzieciaki, które potrzebują pomocy, otrzymały ją. W ramach działalności Anielisko organizuje zajęcia pozaszkolne dla dzieciaków, pomoc psychologiczną i pedagogiczną, wsparcie w sytuacjach kryzysowych, opiekę duszpasterską, dożywianie, wsparcie socjalne o charakterze interwencyjnym (np. odzież, lekarstwa). Podejmuje też działania w najbliższym środowisku dziecka (rodzina, szkoła), współpracuje z kuratorami.


Ich praca jest nieoceniona. Ale bez waszej pomocy nie jest możliwa.

Świetlicę środowiskową "Anielisko" od ponad 20 lat prowadzi Stowarzyszenie Ewangelizacyjno-Charytatywne "Mocni w Duchu". A od kwietnia 2014 roku również Dom "Anielisko", pierwszą w województwie łódzkim całodobową placówkę wychowaczo-terapeutyczną dla dzieci.

Tak łatwo się pomaga. Przekonaj się sam! :)

Wystarczy, że przeznaczysz swój 1% podatku na działalność Anieliska, podając następujące dane:
Stowarzyszenie Ewangelizacyjno-Charytatywne "Mocni w Duchu"
KRS 0000128582
Nr konta: 39 1240 3073 1111 0010 0591 7494.

Więcej informacji o Anielisku i 1% znajdziesz na stronie.


ZAPRASZJACIE ZNAJOMYCH DO AKCJI! :) W JEDNOŚCI SIŁA :)

ZapiszZapiszZapisz

Wydawnictwo: Książki i Płyty | Zespół Mocni w Duchu | Szum z Nieba | o. Józef Kozłowski SJ | Dom Miłosierdzia

Ta witryna korzysta z plików cookie, zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.