zaloguj się

"Jezuici Łódź'

 

 

Bardzo zaskoczyło nas Wasze zaangażowanie. Od kiedy o. Remi przypomniał o proroctwie i ruszyło wydarzenie Wspieram powstanie studia telewizyjnego "Jezuici Łódź" liczba subskrybentów kanału YT Jezuici Łódź wzrosła (od 25.01.2017) z 4 732 do 5 806 (na dzień 12.02.2017). To daje wynik ponad 1 000 nowych kliknięć w ciągu zaledwie 2 tygodni! Serdeczne Bóg zapłać za Wasze wsparcie, ale nie zatrzymujemy się!

Przedłużamy akcję!

Dla osób, które dopiero do nas dołączyły, poniżej zawieramy informację, o co tu chodzi. Zapraszamy Was serdecznie do wsparcia wydarzenia!

2 lata temu podczas spotkania z Marią Vadią padło proroctwo o powstaniu studia telewizyjnego, które poprowadzą ojcowie jezuici w Łodzi. Jak myślicie, jest prawdziwe czy nie? Powstanie studio telewizyjne czy nie? Sami zdecydujcie, bowiem macie na to wpływ :) Szczegóły w krótkim ogłoszeniu o. Remigiusza - posłuchajcie sami (https://youtu.be/g8ZfEy1_3EY?t=1h15m6s).

Albo od razu wesprzyjcie akcję zupełnie za darmo, klikając na film poniżej, tak, aby otworzył się w nowym oknie YouTube i kliknijcie pod filmem SUBSKRYBUJ (do tego oczywiście musisz być zalogowany na YouTube), po kliknięciu, napis SUBSKRYBUJ od razu zmieni się na SUBSKRYBUJESZ. Oznacza to, że od tej chwili wspierasz powstanie studia telewizyjnego :)

I to wszystko!

Potrzebnych jest minimum 10 000 subskrypcji, obecnie liczba subskrybentów wynosi 5 806. Jesteście z nami?

Zapraszajcie znajomych do akcji :)

Wydawnictwo: Książki i Płyty | Zespół Mocni w Duchu | Szum z Nieba | o. Józef Kozłowski SJ | Dom Miłosierdzia

Ta witryna korzysta z plików cookie, zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.