zaloguj się

Formacja Małżeńska

Już w najbliższą sobotę 07.01.2017 zapraszamy wszystkie małżeństwa na kolejne spotkanie w ramach Formacji Małżeńskiej! Warsztaty dla małżeństw odbędą się w salce św. Ignacego u Jezuitów na ul. Sienkiewicza 60 w Łodzi w godz. 11:00-13:00. WSTĘP WOLNY!
 
Spotkanie poprowadzą Asia i Hubert Malinowscy.
 
Każde spotkanie ma swój odrębny temat, wszystkie dotyczą różnych aspektów pożycia małżeńskiego. Na warsztatach, oprócz dzielenia się dobrymi praktykami, można poznać zupełnie nowe narzędzia, które można wykorzystać także w swoim związku. Zapraszamy serdecznie nowe pary.
 
Dla tych, którzy byli na grudniowym spotkaniu, przypominamy o zadaniu domowym:
1. zapisz swoje marzenie oraz marzenie współmałżonka i wspierajcie się nawzajem w realizacji Waszych marzeń,
2. wyznacz sobie cel: którego dnia będę okazywał akceptację drugiej osobie,
3. wyznacz dziedzinę, w której chcesz być mistrzem.
 
Zachęcamy Was gorąco do uczestnictwa!
 
Macie dzieci? Zapewniamy im opiekę w świetlicy Anielisko w czasie trwania spotkania. Anielisko znajduje się obok księgarni przy Sienkiewicza 60, w razie pytań proszę zgłoście się do sali św. Ignacego – przekażemy wszystkie informacje. Prosimy o wcześniejsze podanie liczby przyprowadzonych dzieci oraz ich wieku. Informację te prosimy przesłać do piątku 6 stycznia na adres: maciejewska.iwona@gmail.com
 

Wydawnictwo: Książki i Płyty | Zespół Mocni w Duchu | Szum z Nieba | o. Józef Kozłowski SJ | Dom Miłosierdzia

Ta witryna korzysta z plików cookie, zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.