zaloguj się

Formacja Małżeńska - 10.12.2016 (sobota)

FORMACJA MAŁŻEŃSKA

Już 10.12.2016 (sobota) odbędzie się spotkanie w ramach Formacji Małżeńskiej! Na warsztaty dla małżeństw zapraszamy do salki św. Ignacego u Jezuitów na ul. Sienkiewicza 60 w Łodzi w godz. 11:00-13:00. WSTĘP WOLNY!

Jesteście kochającym się małżeństwem, które pragnie dzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą z innymi? Te warsztaty są dla Was! Asia i Hubert Malinowscy prowadzą formację dla małżeństw, przygotowującą do pomocy innym parom w swoim najbliższym otoczeniu.

Każde spotkanie ma swój odrębny temat, wszystkie dotyczą różnych aspektów pożycia małżeńskiego. Na warsztatach, oprócz dzielenia się dobrymi praktykami, można poznać zupełnie nowe narzędzia, które można wykorzystać także w swoim związku.

Zachęcamy Was gorąco do uczestnictwa!

Macie dzieci? Zapewniamy im opiekę w świetlicy Anielisko w czasie trwania spotkania. Anielisko znajduje się obok księgarni przy Sienkiewicza 60, w razie pytań proszę zgłoście się do sali św. Ignacego – przekażemy wszystkie informacje. Prosimy o wcześniejsze podanie liczby przyprowadzonych dzieci oraz ich wieku. Informację te prosimy przesłać do środy 7 grudnia na adres: maciejewska.iwona@gmail.com

Wydawnictwo: Książki i Płyty | Zespół Mocni w Duchu | Szum z Nieba | o. Józef Kozłowski SJ | Dom Miłosierdzia

Ta witryna korzysta z plików cookie, zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.