• Przypominamy, że od minionej soboty można już oglądać film Mocny w duchu, opowiadający o założycielu naszej wspólnoty o. Józefie Kozłowskim SJ. Zapraszamy na stronę: https://youtu.be/f7xdSJodXfs. Naprawdę warto!
 • 25 kwietnia sakramentu małżeństwa udzielą sobie Karolina i Maks z naszej wspólnoty. Nie mieliśmy możliwości, by pomodlić się za narzeczonych na spotkaniu, dlatego tym bardziej zachęcamy do łączenia się z nimi w sobotę o godzinie 18.00 – oczywiście poprzez transmisję uroczystości zaślubin: https://www.youtube.com/watch?v=5-VcghK-w-Y&feature=youtu.be
 • Tradycyjnie 26 i 27 kwietnia zostaną odprawione msza z modlitwą o uzdrowienie. Przypominamy, że zgodnie z wprowadzonymi ograniczeniami w kościele może przebywać jedna osoba na 15 metrów kwadratowych, a zatem w każdej mszy fizycznie będzie mogło uczestniczyć maksymalnie 110 osób (z uwzględnieniem obu chórów). Obecni w kościele mają obowiązek zasłaniania ust i nosa maseczką. Wszystkich gorąco zachęcamy do łączności duchowej i udziału w transmisjach online. 
  Link do transmisji w niedzielę: 
  https://www.youtube.com/watch?v=sTtQF5YeRpM&feature=youtu.be
  Link do transmisji w poniedziałek: 
  https://www.youtube.com/watch?v=yBQIzOVRfpM&feature=youtu.be
  Intencje można składać na stronie http://odnowa.jezuici.pl/kontakt/napisz-intencje
 • 29 kwietnia podejmiemy kolejny post wspólnotowy. W tym miesiącu prosimy Pana Boga o mądrość dla rządzących oraz o ustanie epidemii. 
 • 4 maja wypada termin następnego spotkania modlitewnego. Jeśli nic się nie zmieni, odbędzie się ono według zasad: maksymalnie 110 osób w kościele, zachowana odległość, obowiązkowe maseczki.
 • W związku z aktualną sytuacją zrodził się pomysł wspólnotowej formacji na odległość. Jeśli chcesz wziąć w niej udział i dołączyć do grupki dzielenia, działającej poprzez środki komunikacji elektronicznej, wyślij na adres mailowy wspólnoty: imię, nazwisko i swoje dane kontaktowe.
 • Przy naszej wspólnocie od ponad roku funkcjonuje Róża Różańcowa rodziców za dzieci. W inicjatywie tej uczestniczą: rodzice, chrzestni, babcie, ciocie i wujkowie, ale też osoby bezdzietne – czyli wszyscy, którzy mają pragnienie modlitwy za konkretne dzieci ze swojej rodziny albo dzieci np. przyjaciół. Odmawiamy codziennie po jednej dziesiątce Różańca. Jeśli chcesz dołączyć, napisz na adres mailowy Mocnych w Duchu. Zachęcamy do wspólnej modlitwy, zwłaszcza tuż przed maryjnym miesiącem majem. 
 • Każdy, kto potrzebuje modlitwy wstawienniczej, może skorzystać z naszego telefonu modlitewnego: https://odnowa.jezuici.pl/kontakt/telefon. Działa on we wtorki i w czwartki w godzinach 17.00-20.00. Numer: 797 907 519

  

  Błogosławionego tygodnia!

ANIA