Zaznacz stronę

* W najbliższy piątek (23 listopada) w godzinach 17:00-21:00 kolejne spotkanie z cyklu Szkoła Charyzmatów, które odbędzie się pod hasłem: Dasz radę rozeznawać! W programie konferencja, warsztaty i Eucharystia. Zainteresowanych tematem Ewa Cichosz zaprasza do sali teatralnej.

* W sobotę 1 grudnia w godzinach 11.00-13.00 zapraszamy na warsztaty dla małżeństw do sali św. Tomasza, nad kaplicą. Staż małżeński – bez znaczenia. Jeśli nie macie z kim zostawić dzieci, przyprowadźcie je z  sobą, uprzedzając nas o tym wcześniej.

* Listopad powoli dobiega końca. Zanim rozpoczniemy czas adwentowego oczekiwania, proponujemy wspólnotową zabawę andrzejkową – bez wróżb, za to w gronie wyjątkowych osób i przy dobrej muzyce! „Mocne” andrzejki 1 grudnia od 20:00 w sali teatralnej. Wstęp 5 zł. Na zgłoszenia chętnych do posługi w szatni i w kawiarence czeka Ania Pastuszka.

* Jak niepowtarzalnie spędzić sylwestra? Oczywiście w BOSKIM towarzystwie! Zapisy na bal pod adresem sylwester@gmail.com albo osobiście, po poniedziałkowych spotkaniach od 3 grudnia. Mile widziani chętni do pomocy w organizacji imprezy – dla posługujących jak zwykle zniżki! Szczegóły dotyczące balu na facebookowym profilu wspólnoty.

* Przypominamy – w następny poniedziałek (26 listopada) Msza św. z modlitwą o uzdrowienie, natomiast 3 grudnia spotkanie modlitewne w kościele. Odwiedzi nas kolejny niesamowity Gość – zapraszamy już dziś! Po spotkaniu ostatnia szansa dla wahających się – jeśli jeszcze nie jesteś w grupce dzielenia, będziesz mógł do niej dołączyć.

ANIA