• Przypominamy o naszym wakacyjnym cyklu internetowych, błyskawicznych rekolekcji Zoom – dla wszystkich zaganianych, zapracowanych, żyjących w ciągłym biegu – i pozostałych, którzy wykorzystują każdą chwilę, by zbliżyć się do Pana Boga. Zapraszamy!

 

  • Jak pamiętacie, od ubiegłego tygodnia szturmujemy Niebo codzienną wspólną modlitwą o uzdrowienie Jarka. Zachęcamy i prosimy Was o włączenie się w ten gest jedności naszej wspólnoty, abyśmy z wiarą i ufnością powiedzieli dobremu Ojcu:

Wszechmogący Boże, nasz Ojcze,
Ty dla swojej większej chwały dałeś łódzkiemu Kościołowi
wspaniałego kapłana i zakonnika, ojca Józefa Kozłowskiego.
Duch Święty ukształtował go tak, że był dla wszystkich wzorem świętości
i Twojej ojcowskiej dobroci, którą często wyrażał w modlitwie za innych.
Dlatego prosimy Cię w imieniu Jezusa,
abyś za wstawiennictwem ojca Józefa Kozłowskiego
dokonał cudu uzdrowienia Jarka Pankalli i jeszcze bardziej rozsławił
swoją chwałę i dobroć, której bezgranicznie ufamy.

Ojcze Nasz…

Zdrowaś Maryjo…

Ojcze Józefie Kozłowski, wstawiaj się za nami.

AMEN.

  • 24 sierpnia  podejmiemy post wspólnotowy w intencji uzdrowienia Jarka. Zaproszeni są do niego wszyscy Mocni w Duchu, przychodzący na nasze spotkania albo uczestniczący w nich za pośrednictwem Internetu. Dokonajmy tego dnia jakiegoś wyrzeczenia, odmówmy sobie tego, co sprawia nam przyjemność – niech Duch Święty wspomoże Was w tej decyzji.
  • Fundacja „Aby nikt nie zginął” pragnie nakręcić film o o. Józefie Kozłowskim, założycielu naszej wspólnoty. Popularyzowanie historii jego życia, działalności i wszystkich dokonań jest konieczne w procesie beatyfikacyjnym. Możecie wesprzeć to dzieło modlitwą oraz wpłatą środków na ten cel. Oto wypowiedź naszego Duszpasterza na ten temat:

Wiecej o przedsięwzięciu przeczytasz TUTAJ.

Dobrego tygodnia!

  ANIA