• Drodzy Mocni, pamiętajcie, że Papież Franciszek wezwał do włączenia się dzisiaj, 14 maja, w zainicjowany przez Wysoki Komitet na Rzecz Ludzkiego Braterstwa dzień postu, modlitwy i dzieł miłosierdzia w intencji ustania epidemii koronawirusa i przezwyciężenia jej konsekwencji.
  • W maju wróciła tak lubiana przez wszystkich seria Mała Maryja. Jeśli chcielibyście dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach, wystarczy kliknąć w link:
    https://www.messenger.com/login.php?next=https%3A%2F%2Fwww.messenger.com%2Ft%2F143981475618102%2F%3Fref%3Dmalamaryja%26messaging_source%3Dsource%253Apages%253Amessage_shortlink
  • Wkrótce ruszamy z nową formą dzielenia – w grupkach online. Ten czas to świetna okazja, by zastosować zasadę św. Ignacego tantum quantum: o ile Internet sprzyja niekiedy marnowaniu czasu, o tyle teraz nowe technologie mogą pomóc nam nie wpadać w duchowy marazm i rozwijać się w wierze. Wszyscy, którzy już się zapisali, otrzymają wkrótce instrukcję postępowania, natomiast osoby, które chciałyby dołączyć, proszone są o wysłanie maila z danymi: imieniem, nazwiskiem, miastem oraz informacją, od jak dawna są we wspólnocie (tj. uczestniczą w spotkaniach – fizycznie albo online). Reszty dowiecie się z wiadomości zwrotnej.
  • Przypominamy, że niezmiennie działa nasz telefon modlitewny. Jeśli chcecie skorzystać z tej posługi, wybierzcie numer 797 907 519 – w każdy wtorek i czwartek w godzinach 17.00 – 20.00 animatorzy gotowi są służyć Wam swoim czasem, modlitewnym wsparciem, dobrym słowem i sercem.
  • Od poniedziałku 18 maja w kościele przy Sienkiewicza może przebywać naraz 166 osób. Jeśli zdecydujecie się na przeżywanie najbliższego spotkania wspólnotowego w domu, będziemy modlić się, korzystając z transmisji na kanale https://www.youtube.com/c/MocniTV.

  Błogosławionego tygodnia!

ANIA