• W piątek, 15 listopada, zapraszamy na kolejne spotkanie Szkoły Charyzmatów. Wszyscy, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę o charyzmatach (niezależnie od stażu we wspólnocie), spotykają się o godzinie 17:00 w sali teatralnej. W trakcie spotkania msza św.

  •  Kolejne spotkanie z o. Mieczysławem Łukasikiem w ramach formacji małżeństw odbędzie się 16 listopada o 19:00 (również w sali teatralnej). Temat przewodni to: Przeciwieństwem miłości jest przemoc. Spotkanie ma charakter otwarty. Gorąco zachęcamy wszystkich małżonków do uczestnictwa.

  • W każdy poniedziałek przed mszą św. – również comiesięczną, z modlitwą o uzdrowienie – od godziny 17:00, w nawie kościoła, będziemy posługiwać modlitwą wstawienniczą. Jeśli są w Twoim życiu sprawy, które potrzebują omodlenia, przyjdź!

  •  Potrzebujemy osób do pomocy przy organizacji wspólnotowych andrzejek. Jeśli szukasz swojego miejsca we wspólnocie i chcesz poznać nowych ludzi, zaangażuj się we wspólne działanie.

  • Kontynuujemy formację, polegającą na dzieleniu się w kręgach magis. Zdanie do przygotowania na najbliższe spotkanie brzmi: Przewidywać i planować to, co ma się zrobić, a po zrobieniu zbadać to i ocenić; to najpełniejsze zasady dobrego działania. Do poniedziałku zastanów się, w jaki sposób ta myśl odnosi się do Twojego życia.
    [Filmik z instrukcją dzielenia]
    [Filmik z komentarzem o. Remiego]
  • Pamiętamy w modlitwie o Jarku, prosząc Boga słowami:

Wszechmogący Boże, nasz Ojcze,

Ty dla swojej większej chwały dałeś łódzkiemu Kościołowi
wspaniałego kapłana i zakonnika, ojca Józefa Kozłowskiego.
Duch Święty ukształtował go tak,
że był dla wszystkich wzorem świętości i Twojej ojcowskiej dobroci,
którą często wyrażał w modlitwie za innych.

Dlatego prosimy Cię w imieniu Jezusa,
abyś za wstawiennictwem ojca Józefa Kozłowskiego
dokonał cudu uzdrowienia Jarka Pankalli
i jeszcze bardziej rozsławił swoją chwałę i dobroć,
której bezgranicznie ufamy.

Ojcze Nasz…

Zdrowaś Maryjo…

Ojcze Józefie Kozłowski, wstawiaj się za nami.

AMEN

Dobrego tygodnia!

  ANIA