Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy posługiwali podczas minionego forum. Bóg zapłać każdemu z Was!

  • W ramach naszej wspólnotowej formacji biblijnej polecamy indywidualną lekturę Księgi Jonasza. Przeczytaj cały tekst i rozważaj historię, przez którą Bóg mówi do Ciebie dzisiaj.
  • Spotkanie grupy modlącej się osłonowo odbędzie się w najbliższy piętek (16 lutego) o godzinie 19:00 w sali św. Stanisława.
  • Za tydzień spotkanie modlitewne również w sali teatralnej. Zaraz potem grupki dzielenia. Po spotkaniu będzie można także, podobnie jak w ostatni poniedziałek, skorzystać z modlitwy wstawienniczej lub rozmowy.
  • Przed nami kolejne spotkanie z wyjątkowym gościem! Maria Vadia zawita do Łodzi w dniach 1–2 marca (piątek i sobota). Więcej szczegółów na stronie: https://lodz.jezuici.pl/duszpasterstwa/Maria-Vadia Już dziś serdecznie zapraszamy!
  • 2 marca bawimy się na balu karnawałowym. Rozpoczęcie imprezy o godzinie 20:30, koszt – 10 zł. Mile widziani chętni do posługi w szatni i kawiarence (zgłoszenia przyjmuje jak zawsze Ania Pastuszka).

9 czerwca będziemy przeżywać skupienie wspólnoty, podczas którego wybierzemy nowego lidera. Wszyscy posługujący proszeni są o zarezerwowanie sobie tego czasu, a intencję naszej przyszłej decyzji już teraz polecamy modlitwie każdego z Was.

   ANIA