• W najbliższą środę, czyli 12 czerwca, podejmujemy post wspólnotowy w intencji nowej Rady Grupy.

 

Zbiórka na ten cel będzie prowadzona również 16 czerwca po każdej Mszy Świętej. Wszystkich, którzy mogliby pomóc w przeprowadzeniu tego przedsięwzięcia i pod koniec nabożeństwa stanąć przed kościołem z puszką na datki, prosimy o kontakt:  xarion@xirit.pl.

  • Również po spotkaniu modlitewnym 17 czerwca zapraszamy do kawiarenki na dalszą część wieczoru, czyli na herbatkę w ramach integracji wspólnotowej. To ostatnia taka szansa przed wakacjami!

 

  • 29 czerwca wyruszamy na modlitewny rajd rowerowy. Łódzkie Jerycho zaprasza na wspólną modlitwę za miasto, która zakończy się o 19.00 uwielbieniem z ewangelizacją w pasażu Schillera. Aby wziąć udział w rajdzie, nie trzeba być przodownikiem kolarstwa – wystarczy umiejętność jazdy na rowerze. Po drodze zatrzymamy się w siedmiu parafiach, w niektórych z nich będą wygłaszane świadectwa. Tych, którzy nie wybiorą się z nami, zapraszamy do dołączenia się do wspólnej modlitwy w jednym z kościołów. Szczegóły i zapisy na rajd na stronie odnowa.jezuici.pl.

Z inicjatywy Fundacji „Aby nikt nie zginął” powstaje film o o. Józefie Kozłowskim SJ. Do jego realizacji potrzebne są fundusze, dlatego gorąco zachęcamy do udziału w tym dziele i współfinansowania go poprzez portal zrzutka.pl. Prosimy Was również o udostępnianie linku projektu: https://zrzutka.pl/fuhg4e.

 

Dobrego tygodnia!

  ANIA