• Przypominamy, że w najbliższą środę (11 września) podejmujemy post wspólnotowy w intencji tych Mocnych w Duchu, którzy właśnie przeżywają trudności lub są w jakimkolwiek kryzysie. Jeśli dotyczy to właśnie Ciebie, nie jesteś sam w tym, co Cię spotyka – modlimy się dziś za Ciebie.
  • Rozpoczyna się kolejna edycja warsztatów dialogu. Od 12 września rusza cykl spotkań, poświęconych komunikacji, zaś od połowy października planowane są zajęcia na temat rozmowy w małżeństwie. Szczegóły na stronie https://www.warsztatydialogu.pl/.
  • Wspólnota Zwiastowanie, która przeżywa 25-lecie istnienia, zaprasza na swój jubileusz. Rozpoczęcie 14 września o 18.00 mszą św., po której (ok. 19.30) przewidziane są wspólne tańce. Jeśli masz czas, przyjdź i świętuj ze Zwiastowaniem!
  • 15 września (niedziela) spotykamy się w Zofiówce na pikniku wspólnotowym. Rozpoczęcie mszą św. o godzinie 15.00. Jeśli masz problem z dojazdem lub jesteś osobą, która może kogoś zabrać, przyjdź pod nasz kościół o 14.10. Na piknik przynosimy drobne przekąski w postaci ciast, sałatek, paluszków itp. Kiełbaski z grilla, herbata i kawa zapewnione przez organizatorów. Zapraszamy Was z rodzinami!
  • 21 września odbędą się warsztaty ewangelizacji ulicznej, które poprowadzi Krzysztof Sowiński ze wspólnoty Głos Pana. Zapraszamy w godzinach 9.30 – 18.30. Wstęp wolny.
  • Jeśli masz sprawny telefon stacjonarny (przewodowy), najlepiej z faksem, i mógłbyś podarować go Anielisku, przynieś go bezpośrednio do biura stowarzyszenia lub skontaktuj się mailowo: mocni@wp.pl
  • Jak co tydzień, prosimy o modlitwę za Jarka. Będziemy wdzięczni, jeśli uda Ci się powtórzyć codziennie:

Wszechmogący Boże, nasz Ojcze,

Ty dla swojej większej chwały dałeś łódzkiemu Kościołowi
wspaniałego kapłana i zakonnika, ojca Józefa Kozłowskiego.
Duch Święty ukształtował go tak,
że był dla wszystkich wzorem świętości i Twojej ojcowskiej dobroci,
którą często wyrażał w modlitwie za innych.

Dlatego prosimy Cię w imieniu Jezusa,
abyś za wstawiennictwem ojca Józefa Kozłowskiego
dokonał cudu uzdrowienia Jarka Pankalli
i jeszcze bardziej rozsławił swoją chwałę i dobroć,
której bezgranicznie ufamy.

 

Ojcze Nasz…

Zdrowaś Maryjo…

Ojcze Józefie Kozłowski, wstawiaj się za nami.

AMEN

Dobrego tygodnia!

ANIA