• 8 października wybieramy się na film pt. „Fatima”. Zapisy mailowo do końca czwartku na adres: seweryn.miler@gmail.com. Spotykamy się o 19.30 w Cinema City (Manufaktura). Cena biletu dla członków wspólnoty – 12zł. Na miejscu szukamy Seweryna Millera lub Joli Sochaczewskiej.
 • W najbliższy poniedziałek rozpoczynamy formację, która będzie polegała na tym, że raz w miesiącu na spotkaniach modlitewnych będziemy gościć przedstawicieli różnych wspólnot, które w swoich działaniach charyzmatycznych realizują założenia Charis. Wszystko w duchu budowania jedności Kościoła. Pierwszym gościem będzie Karol Sobczyk ze wspólnoty Głos na pustyni. Dodatkowo na tym spotkaniu będziemy zbierać pieniądze, które pomogą wspólnocie Głos na pustyni znaleźć nowe miejsce modlitwy (dotychczasowe pomieszczenie nie jest już dostępne).
 • Niezależnie od naszej wspólnotowej formacji gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w kursie Charis. Informacje znajdziecie na stronie https://sluzebneprzywodztwo.org/
  Jeżeli ktoś się waha, to w podjęciu decyzji pomoże Iza: https://youtu.be/sjH_1aGIQQk (od 1:34:36).
 • Zapisy na pielgrzymkę na Jasną Górę (autokarem) są już zamknięte. Osoby, które się zgłosiły, prosimy o szybką wpłatę na numer konta, który otrzymaliście w mailu. 
  W poniedziałek 11 października kończymy zapisy dla osób, jadących własnym transportem (lista jest potrzebna ze względów logistycznych). Zgłoszenia wysyłajcie na ades: mocni.pielgrzymka@gmail.com, podając Wasze imiona i nazwiska, liczbę osób, które z Wami jadą, oraz czy macie wolne miejsce w samochodzie.
  Internauci, pamiętajcie, że zaproszenie do udziału w pielgrzymce jest skierowane również do Was! Na tę okazję warto zaopatrzyć się w naszym sklepie w koszulkę lub chustę Mocnych w Duchu, żebyśmy byli widoczni i mogli łatwo się rozpoznać.
  Spotykamy się w auli św. Jana Pawła II o 12.00.
 • [PILNE!]  Posługa SOS dla wspólnot prowadzi seminarium w Turku. W najbliższy czwartek 7 października potrzeba osoby do świadectwa. Mile widziani chętni na kolejne czwartki. Wyjazd o 16.30, powrót ok. 21. Prosimy o kontaktowanie się z Michałem Frąckowiczem.

Błogosławionego tygodnia!

ANIA