• Półmetek formacji biblijnej za nami. Aby jej owoce w nas wzrastały, zachęcamy do wierności pracom domowym. Zadanie na ten tydzień to lektura rozdziałów 13-21 Ewangelii wg św. Jana. Słowa ewangelisty, który o męce i śmierci Jezusa Chrystusa pisze jako o momencie wywyższenia, wprowadzą nas w przeżywanie Wielkiego Postu.
  • Od 14 do 17 kwietnia rekolekcje wielkopostne dla wszystkich wspólnot, działających przy naszym kościele, poprowadzi abp Grzegorz Ryś. Zarezerwujmy sobie czas i przygotujmy się do tych rozważań duchowo.

Mamy nadzieję, że zauważyliście, jak ostatnio rozwijamy nasz profil facebookowy i stronę wspólnoty. Aby działać jeszcze sprawniej i przekazywać więcej relacji, potrzebujemy dodatkowych rąk do pracy. Osoby, które:

  • mają trochę wolnego czasu (najczęściej po pracy, 3-4 razy w miesiącu),
  • dysponują sprawnym smartfonem,
  • chciałyby zaangażować się w nagrywanie krótkich filmików, robienie transmisji na żywo z różnych wydarzeń i publikowanie tych materiałów w Internecie

proszone są o kontakt mailowy: mocni.medialna@gmail.com

Jeśli nie umiesz, a chciałbyś spróbować – zgłoś się! Wszystkiego Cię nauczymy. Zapraszamy również tych, którzy mają profesjonalny aparat i chcieliby zająć się robieniem zdjęć.

Przygotowaliśmy też dla Was coś specjalnego!

ZAPALNIK – rekolekcje internetowe dla niedowiarków, niewierzących i letnich – czyli dla nas wszystkich. Startujemy w Sobotę 9 marca o godzinie 15.00.

Dobrego tygodnia!

  ANIA