• W środę, 6 lutego, przeżywamy comiesięczny post wspólnotowy – tym razem w intencji Mary Healy, gościa Forum Charyzmatycznego Wielkie rzeczy uczynił mi Wszechmocny!, które rozpocznie się w najbliższą sobotę. Ofiarujmy swoje wyrzeczenie, prosząc o moc Ducha Świętego dla naszej mówczyni i o owoce forum.
  • Anielisko prosi wszystkich, mogących wspomóc nas swoimi wypiekami, o przyniesienie ciast w piątek (do Anieliska) lub w sobotę (na halę przy ul. Skorupki 21). Dochód ze sprzedaży słodkości podczas forum zostanie przeznaczony jak zawsze na potrzeby dzieciaków.
  • W Archidiecezji Łódzkiej trwa Synod Duszpasterski, poświęcony w tym roku parafii. W związku z tym abp Grzegorz Ryś zwraca się do wszystkich archidiecezjan z prośbą o wypełnienie anonimowej ankiety, dostępnej pod adresem:bit.ly/ankieta-parafia.
  • Trwamy w modlitwie o beatyfikację o. Józefa Kozłowskiego – założyciela Mocnych w Duchu. Polecamy tę intencję Waszej uwadze, prosząc także o modlitwę w intencji całej wspólnoty i naszego duszpasterza, o. Pawła.
  • Zachęcamy do systematycznego śledzenia bieżącej oferty wydawnictwa Mocnych w Duchu. Najnowsza pozycja, którą Wam gorąco rekomendujemy, to książka Cała naprzód Michała Borkowskiego, która w krótkich historiach pokazuje Boże działanie w naszej codzienności.
ANIA