• 8 czerwca odbędą się rekolekcje dla par niesakramentalnych pod hasłem Duch Święty nas ożywia do gorliwej wiary (sala teatralna, rozpoczęcie o godzinie 12:00).

 

  • Również 8 czerwca tradycyjnie zapraszamy na czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego, przewidziane od godziny 20:00 do ok. 1:00. Gościem będzie bp Ireneusz Pękalski, który udzieli sakramentu bierzmowania.

 

  • 9 czerwca w Zofiówce organizujemy skupienie dla osób, które są we wspólnocie do roku, chciałyby poznać więcej osób, dowiedzieć się więcej o Mocnych w Duchu i zaangażować w jakąś posługę. Jeśli jeszcze chciałbyś dołączyć, zapisz się, wysyłając maila na adres: nowimocni@gmail.com.

 

  • 11 czerwca Urzekająca & Wojownicy Maryi – wspólne spotkanie kobiet i mężczyzn, którzy będą modlić się za siebie nawzajem; później planowane ognisko i integracja. Informacje u Justyny Kunikowskiej: kunikowska.justyna@gmail.com.

 

  • 17 czerwca po spotkaniu przeprowadzimy zbiórkę na letni wypoczynek dla dzieci z Anieliska. Liczymy na Wasze wsparcie!

 

  • 29 czerwca wyruszamy na modlitewny rajd rowerowy. Łódzkie Jerycho zaprasza na wspólną modlitwę za nasze miasto, która zakończy się o 19.00 uwielbieniem z ewangelizacją w pasażu Schillera. Szczegóły i zapisy na stronie odnowa.jezuici.pl.

 

Z inicjatywy Fundacji „Aby nikt nie zginął” powstaje film o o. Józefie Kozłowskim SJ. Do jego realizacji potrzebne są fundusze, dlatego gorąco zachęcamy do udziału w tym dziele i współfinansowania go poprzez portal zrzutka.pl. Prosimy Was również o udostępnianie linku projektu: https://zrzutka.pl/fuhg4e.

Wszystkich prosimy również o modlitwę w sprawie czwartkowego spotkania Rady Grupy.

 

Dobrego tygodnia!

  ANIA