• 9 września spotkanie modlitewne z niespodzianką – nie przegapcie!

 

  • Na środę 11 września przypada nasz kolejny post wspólnotowy.W tym miesiącu podejmujemy wyrzeczenia w intencji osób z naszej wspólnoty, które przeżywają trudności. Jeśli jesteś taką osobą, to właśnie z Tobą chcemy być w ten sposób w tym, co przeżywasz, przyjmij tę modlitwę i pozwól, by Jezus Cię podniósł. 

 

  • 14 września wspólnota Zwiastowanie świętuje jubileusz 25-lecie swojego istnienia. Dziękczynna Eucharystia zostanie odprawiona o godzinie 18:00 w naszym kościele. O 19:30 zapraszamy na wspólne świętowanie.

 

  • 15 września spotykamy się w Zofiówce na pikniku wspólnotowym.Jeśli ktoś chciałby dołączyć do ekipy przygotowującej to wydarzenie, proszony jest o kontakt z Gosią Matusiak. 

 

  • Po raz kolejnyzapraszamy Was do wsparcia projektu filmu o o. Józefie Kozłowskim. [Link do projektu]

Gdyby nie o. Józef i Jego serce zasłuchane w głos Pana Boga, nie byłoby Mocnych w Duchu, mszy z modlitwą o uzdrowienie, Szumu z Nieba, Anieliska, wielu innych potężnych dzieł ewangelizacyjnych oraz wielu cichych, indywidualnych nawróceń. Dlatego ważne jest, aby dobrze udokumentować Jego życie i dzielić się tym dobrem, z którego wszyscy korzystamy!

  • Archidiecezja Łódzka wraz z Oddziałem Regionu Łódzkiego Polskiej Rady Ekumenicznej otwierają Ekumeniczną Szkołę Biblijną. Jej celem jest przede wszystkim pogłębienie życia chrześcijańskiego w świetle żywego Słowa Bożego. Wykładowcy należą do różnych Kościołów chrześcijańskich. Zapisy, terminy wykładów i pozostałe informacje [TUTAJ] Zostało niewiele miejsc!

 

  • Korzystający z naszego parkingu zauważyli zapewne, że od niedawna funkcjonują szlabany. Działają one od poniedziałku do piątku w godzinach 5:00-15:30. W tym czasie na plac mogą wjechać tylko kierowcy abonamentowi. Po godz. 15:30 oraz w weekendy i święta szlabany są podniesione, można wjeżdżać na plac jak dotąd. Po godzinie 16:00 aż do 22:00 otwarta będzie również tylna brama. Samochody oznakowane naklejką Mocnych w Duchu na tablicy rejestracyjnej do godziny 15:30 mogą parkować za darmo przed bramą (na półokrągłym cypelku).

 

  • Kontynuujemy modlitwę w intencji Jarka. Wierzymy, że odmawiana codziennie przez każdego z nas, wyjedna u Boga uzdrowienie naszego przyjaciela.

 

Wszechmogący Boże, nasz Ojcze,

Ty dla swojej większej chwały dałeś łódzkiemu Kościołowi

wspaniałego kapłana i zakonnika, ojca Józefa Kozłowskiego.

Duch Święty ukształtował go tak, że był dla wszystkich wzorem świętości

i Twojej ojcowskiej dobroci, którą często wyrażał w modlitwie za innych.

Dlatego prosimy Cię w imieniu Jezusa,

abyś za wstawiennictwem ojca Józefa Kozłowskiego

dokonał cudu uzdrowienia Jarka Pankalli

i jeszcze bardziej rozsławił swoją chwałę i dobroć, której bezgranicznie ufamy.

Ojcze Nasz…

Zdrowaś Maryjo…

Ojcze Józefie Kozłowski, wstawiaj się za nami.

AMEN

Dobrego tygodnia!

ANIA