W dniach od 17-24 lutego, w Krakowie, odbył się kurs szkoleniowy ICCRS dla Liderów Wspólnot Charyzmatycznych (LTC), zorganizowany przez wspólnotę Głos na Pustyni. Honorowy patronat nad kursem sprawował metropolita krakowski – ks. abp Marek Jędraszewski.
Przedsięwzięcie to pozwoliło w ciągu jednego tygodnia zrealizować program szkoleniowy, który prowadzony jest przez okres 3 tygodni w Instytucie Formacyjnym dla Liderów w Rzymie. Wizją Światowej Koordynacji Katolickiej Odnowy Charyzmatycznej jest kształtować liderów z całego świata, przygotowywać ich do służenia Kościołowi przy użyciu charyzmatów. W Krakowie spotkali się liderzy z całej Polski. Byli tam również Mocni w Duchu.

 

"Ty więc, moje dziecko, nabieraj mocy w łasce, która jest w Chrystusie Jezusie, a to, 2 co usłyszałeś ode mnie za pośrednictwem wielu świadków, przekaż zasługującym na wiarę ludziom, którzy też będą zdolni nauczać i innych." 2 Tm 2, 1-2Nasi przedstawiciele uczestniczyli w Kursie Szkoleniowym dla Liderów Wspólnot Charyzmatycznych, gdzie m.in. na uwielbieniu modlili się za nasze wspólnoty - Mocnych w Duchu i Młodość - Lubię to. Fragment tej wspólnotowej modlitwy na nagraniu :)Ps. A zdjęcia w komentarzu 😉

Opublikowany przez Wspólnota "Mocni w Duchu" Sobota, 23 lutego 2019

  MARLENA