Zaznacz stronę

DASZ RADĘ ROZEZNAWAĆ – NARZĘDZIA ROZEZNAWANIA

„Chwila, w której Bóg, nasz Pan, tak porusza i pociąga wolę, że bez wątpliwości i bez możliwości wątpienia taka dusza pobożna idzie za tym, co jej ukazano. Tak postąpili Święty Paweł i Święty Mateusz, kiedy poszli za Chrystusem, naszym Panem.”

Św. Ignacy Loyola

Podstawą rozeznawania duchowego jest głębokie przeświadczenie, że Bóg nas kocha w każdym momencie naszego życia.  Tylko On jest ostatecznym celem  i to Jemu powinniśmy służyć i czcić Go. Rozeznawanie duchowe jest procesem, który należy rozpocząć i nie zniechęcać się, jeśli natrafimy na trudności lub znajdujemy się w strapieniu. W rozeznawaniu szukamy przede wszystkim woli Bożej, zadajemy sobie pytanie: Czy chcę by Słowo Boże przemieniało moje życie?  Na spotkaniu poruszano również najczęstsze strategie działania złego ducha. To tylko nieliczne zagadnienia, które zaprezentowano w ramach konferencji i warsztatów. Na spotkanie przybyło wielu uczestników z całej Polski.

Szkoła Charyzmatów prowadzona jest systematycznie przez Ewę Cichosz – Mocni w Duchu, Marka Witkowskiego – koordynatora świeckiego Odnowy w Duchu Świętym w Archidiecezji Łódzkiej oraz ks. Roberta Jaśpińskiego – koordynatora duchownego Odnowy w Duchu Świętym w Archidiecezji Łódzkiej oraz zaproszonych przedstawicieli z różnych wspólnot.

Na kolejne spotkanie: „Moje rozeznawanie we wspólnocie Kościoła” zapraszamy 7 grudnia 2018 r. w godz. 17.00 – 21.00 w sali Teatralnej w Kościele Jezuitów w Łodzi przy ul. Sienkiewicza 60.

Na szkołę nie ma zapisów, więc po prostu przyjdź. To czas nauki rozeznawania, spędzony z Bogiem, który poruszy Twoje ciało i duszę.
Więcej informacji na temat kolejnych spotkań znajdziesz TUTAJ

BEATA